Riex EL26 LED zdroj 24 V, 20 W, IP44, kabel s boxem IP44, záruka 5 let
Kód: F004349Detailní popis produktu
Napájecí zdroj pro LED světla v provedení IP44. Na výstupu kabel 0,2 m s volnými konci. Napájecí kabel o délce 0,2 m s volnými konci. Součástí balení svorkovnice IP44. Zapojení by měla provádět oprávněná osoba.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.123 kg |
| EAN: | 8596492094556 |
| Stupeň ochrany: | IP44 |
| Typ zásuvky: | Eurozástrčka typ C |
| Množství v krabici: | 50 |
| Napětí: | 24 V |
| Strana katalogu: | 13.17 |
| Výkon: | 20 W |
| Záruka (roky): | 5 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
