Riex EL27 LED zdroj 24 V, 15 W, 5 zdířek MINI, záruka 5 let
Kód: F004348Detailní popis produktu
Napájecí zdroj pro LED světla. V těle zdroje jsou zdířky s konektory MINI, ke kterým je možno připojit LED pásky nebo senzory. Napájecí kabel o délce 1,5 m s plochou zástrčkou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.293 kg |
| EAN: | 8596492094549 |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Typ zásuvky: | Eurozástrčka typ C |
| Množství v krabici: | 100 |
| Napětí: | 24 V |
| Strana katalogu: | 13.17 |
| Výkon: | 15 W |
| Záruka (roky): | 5 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
