Riex EL43 LED pásek 12 V, 12 W/m, 120 diod/m, neutrální bílá, 5 m
Kód: F004683Detailní popis produktu
LED pásek s vysokou účinností, na obou koncích kabel 0,2 m s konektory MINI pro jednoduché připojení ke napájecímu zdroji nebo senzoru. Dělení je možné v označených místech, u nich jsou pájecí body pro připájení napájecích kabelů. Pro dlouhodobou funkci doporučujeme umístění do LED profilů. Návin 5 m.Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.005 kg |
| EAN: | 8596492095775 |
| Barva světla: | Neutrální bílá [~4000K] |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Šířka: | 8 |
| Diod na metr: | 120 |
| Množství v krabici: | 50 |
| Napětí: | 12 V |
| Strana katalogu: | 13.2 |
| Světelný výkon: | 1440 Lumen/metr |
| Věrnost barev CRI Ra: | >80 |
| Výkon/metr: | 12 W/m |
| Záruka (roky): | 2 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
