Riex EL44 LED pásek 12 V, 4,8 W/m, 120 diod/m, neutrální bílá, CRI90, 30 m
Kód: F008642Detailní popis produktu
LED pásek s vysokou účinností, kabel 0,2 m na obou koncích s konektory MINI pro snadné připojení k napájení nebo senzoru. Dělení je možné na vyznačených místech, kde jsou pájecí body pro pájení napájecích kabelů. Pro dlouhodobou funkci doporučujeme umístit jej do LED profilů. Návin 30 m.Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| Barva světla: | Neutrální bílá [~4000K] |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Šířka: | 8 |
| Diod na metr: | 120 |
| Množství v krabici: | 10 |
| Napětí: | 12 V |
| Světelný výkon: | 456 Lumen/metr |
| Věrnost barev CRI Ra: | >80 |
| Výkon/metr: | 4,8 W/m |
| Záruka (roky): | 5 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
