Riex EL50 LED světlo nabíjecí 2 W, 233 mm 3000 K, PIR senzor, černé
Kód: F003518Detailní popis produktu
Bateriové LED světlo se zabudovaným senzorem. V balení jsou magnetické úchyty, umožňující jednoduše vzít světlo a nabít baterii. PIR senzor zajistí sepnutí osvětlení při zaznamenání pohybu. Jednoduché řešení osvětlení do míst se slabším provozem. Výdrž na jedno nabití až 2 měsíce (podle provozu). V balení nabíjecí kabel USB C / USB A.Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED světla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.136 kg |
| EAN: | 8596492088944 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | Teplá bílá [~3000K] |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Množství v krabici: | 100 |
| Napětí: | 5 V |
| Strana katalogu: | 13.24 |
| Světelný výkon: | 130 Lumen/metr |
| Věrnost barev CRI Ra: | >80 |
| Výkon: | 2 W |
| Záruka (roky): | 5 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
