Riex EL53 LED světlo 100×100mm, 12 V, 3 W, 4000 K, černé
Kód: F003522Detailní popis produktu
Bodové LED světlo. Připojovací kabel 1,5 s konektorem MINI pro jednoduché zapojení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED světla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.366 kg |
| EAN: | 8596492088982 |
| Barva světla: | Neutrální bílá [~4000K] |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Množství v krabici: | 100 |
| Napětí: | 12 V |
| Strana katalogu: | 13.24 |
| Světelný výkon: | 150 Lumen/metr |
| Věrnost barev CRI Ra: | >80 |
| Výkon: | 3 W |
| Záruka (roky): | 5 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
