Riex EL55 LED pásek 24 V, 12 W/m, 128 diod/m, teplá bílá, CRI90, záruka 5 let, 30 m
Kód: F004696Detailní popis produktu
LED pásek s vysokou účinností, na obou koncích kabel 0,2 m s konektory MINI pro jednoduché připojení ke napájecímu zdroji nebo senzoru. Dělení je možné v označených místech, u nich jsou pájecí body pro připájení napájecích kabelů. Pro dlouhodobou funkci doporučujeme umístění do LED profilů. Před připojením k napájení odstřihněte potřebnou délku (max. 5m). Určeno k výrobním účelům - nelze zapojit v celé délce. Návin 30 mDoplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.005 kg |
| EAN: | 8596492095904 |
| Barva světla: | Teplá bílá [~3000K] |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Šířka: | 8 |
| Diod na metr: | 128 |
| Množství v krabici: | 10 |
| Napětí: | 24 V |
| Strana katalogu: | 13.9 |
| Světelný výkon: | 1600 Lumen/metr |
| Věrnost barev CRI Ra: | >90 |
| Výkon/metr: | 12 W/m |
| Záruka (roky): | 5 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
