Riex EL63 CC LED pásek 24 V, 6 W/m, 70 diod/m, neutrální bílá, záruka 3 roky, 15 m
Kód: F004714Detailní popis produktu
CC LED pásek s technologií konstantního proudu pro dlouhé instalace. Umožňuje zapojení celého návinu 15 m v jedné linii bez poklesu svítivosti na konci. Na obou koncích kabel bez konektorů. Dělení je možné v označených místech, u nich jsou pájecí body pro připájení napájecích kabelů. Pro dlouhodobou funkci doporučujeme umístění do LED profilů. Návin 15 m.Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.005 kg |
| EAN: | 8596492096345 |
| Barva světla: | Neutrální bílá [~4000K] |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Šířka: | 10 |
| Diod na metr: | 70 |
| Množství v krabici: | 50 |
| Napětí: | 24 V |
| Strana katalogu: | 13.11 |
| Světelný výkon: | 570 Lumen/metr |
| Věrnost barev CRI Ra: | >80 |
| Výkon/metr: | 6 W/m |
| Záruka (roky): | 3 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
