Riex EL65 LED pásek 24 V, 12 W/m, 128 diod/m, plné spektrum, teplá bílá, CRI98, záruka 5 let, 5 m
Kód: F008645Detailní popis produktu
LED pásek s vysokou účinností a plným spektrem s minimalizovanou emisí modré části světla. Doporučuje se pro citlivé osoby, ložnice, obytné prostory atd. Vysoká kvalita světla snižuje zkreslené vnímání barev. Vysoké množství diod zajišťuje plnější světelnou linii. Kabel 0,2 m na obou koncích s konektory MINI pro snadné připojení k napájení nebo senzoru. Dělení je možné na vyznačených místech, kde jsou pájecí body pro pájení napájecích kabelů. Pro dlouhodobou funkci doporučujeme umístit jej do LED profilů. Návin 5 m.Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.095 kg |
| Barva světla: | Teplá bílá [~3000K] |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Šířka: | 8 |
| Diod na metr: | 128 |
| Množství v krabici: | 50 |
| Napětí: | 24 V |
| Světelný výkon: | 1380 Lumen/metr |
| Věrnost barev CRI Ra: | >98 |
| Výkon/metr: | 12 W/m |
| Záruka (roky): | 5 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
