Riex EL85 LED pásek COB RGB 24 V, 14 W/m, 768 diod/m, záruka 3 roky, 5 m
Kód: F004707Detailní popis produktu
COB RGB LED pásek poskytuje souvislou linii světla a umožňuje nastavit libovolnou barvu světla. Pro ovládání nutná řídící jednotka. Dělení je možné v označených místech, u nich jsou pájecí body pro připájení napájecích kabelů. Pro dlouhodobou funkci doporučujeme umístění do LED profilů. Návin 5 m.Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.005 kg |
| EAN: | 8596492096307 |
| Barva světla: | RGB |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Šířka: | 10 |
| Diod na metr: | 768 |
| Množství v krabici: | 60 |
| Napětí: | 24 V |
| Strana katalogu: | 13.14 |
| Věrnost barev CRI Ra: | <80 |
| Výkon/metr: | 14 W/m |
| Záruka (roky): | 3 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
