Riex EL91 LED pásek Dual 24 V, 6+6 W/m, 240 diod/m, teplá + neutrální bílá, záruka 3 roky, 5 m
Kód: F004715Detailní popis produktu
Duální LED pásek umožňující nastavit teplotu světla. Pro ovládání nutná řídící jednotka. Dělení je možné v označených místech, u nich jsou pájecí body pro připájení napájecích kabelů. Pro dlouhodobou funkci doporučujeme umístění do LED profilů. Návin 5 m.Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.005 kg |
| EAN: | 8596492096352 |
| Barva světla: | Duální bílá |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Šířka: | 10 |
| Diod na metr: | 240 |
| Množství v krabici: | 60 |
| Napětí: | 24 V |
| Strana katalogu: | 13.12 |
| Světelný výkon: | 640 Lumen/metr |
| Věrnost barev CRI Ra: | >90 |
| Výkon/metr: | 12 W/m |
| Záruka (roky): | 3 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
