Riex EL93 LED pásek DtW 24 V, 12 W/m, 140 diod/m, DIM to Warm záruka 5 let, 5 m
Kód: F004708Detailní popis produktu
DtW LED pásek se speciální funkčností. Při snižování intenzity (stmívání) přechází světlo na teplý odstín. Pro ovládání stačí běžný stmívač pro jednobarevné LED pásky. Dělení je možné v označených místech, u nich jsou pájecí body pro připájení napájecích kabelů. Pro dlouhodobou funkci doporučujeme umístění do LED profilů. Návin 5 m.Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.005 kg |
| EAN: | 8596492096314 |
| Barva světla: | Duální bílá |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Šířka: | 10 |
| Diod na metr: | 140 |
| Množství v krabici: | 50 |
| Napětí: | 24 V |
| Strana katalogu: | 13.12 |
| Světelný výkon: | 1300 Lumen/metr |
| Věrnost barev CRI Ra: | >80 |
| Výkon/metr: | 12 W/m |
| Záruka (roky): | 5 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
