Riex EL94 LED pásek NEON 24 V, 9,6 W/m, 140 diod/m teplá bílá, IP65 záruka 3 roky, 5 m
Kód: F004716Detailní popis produktu
LED pásek v silikonovém pásu 4 mm s pro designové instalace poskytuje souvislou svítící linku. Na obou koncích kabel 0,2 m s konektory MINI pro jednoduché připojení ke napájecímu zdroji nebo senzoru. Dělení je možné v označených místech. Pro zajištění voděodolnosti IP65 nutno při dělení zaizolovat konene silikonovým tmelem. Návin 5 m.Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.005 kg |
| EAN: | 8596492096369 |
| Barva světla: | Teplá bílá [~3000K] |
| Stupeň ochrany: | IP65 |
| Šířka: | 4 |
| Diod na metr: | 140 |
| Množství v krabici: | 26 |
| Napětí: | 24 V |
| Strana katalogu: | 13.11 |
| Světelný výkon: | 840 Lumen/metr |
| Věrnost barev CRI Ra: | >80 |
| Výkon/metr: | 9,6 W/m |
| Záruka (roky): | 3 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
