Riex ER40 stolová noha, plotnička, D60/H710 mm, lesklá bílá
Kód: F000925Detailní popis produktu
Stolová noha ocelová ⌀60mm s plechovou přírubou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.086 kg |
| EAN: | 8596492038239 |
| Barva: | Bílá |
| Povrchová úprava: | Lesklá |
| Výšková stavitelnost: | 8888 mm |
| Výška: | 710 mm |
| Levelling: | 15 mm |
| Množství v krabici: | 4 |
| Profil nohy: | D60 mm |
| Strana katalogu: | 6.3 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
