Riex ER40 stolová noha, plotnička, D60/H710 mm, matný chrom
Kód: F003049Detailní popis produktu
Stolová noha ocelová ⌀60mm s plechovou přírubou. Noha má na spodním konci stavěcí šroub kterým lze seřídit výšku nohy o 15mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.014 kg |
| EAN: | 8596492040249 |
| Barva: | Chrom |
| Povrchová úprava: | Matná |
| Výšková stavitelnost: | 8888 mm |
| Výška: | 710 mm |
| Levelling: | 15 mm |
| Množství v krabici: | 4 |
| Profil nohy: | D60 mm |
| Strana katalogu: | 6.3 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
