Riex ER60 stolová noha s kruhovým adaptérem, H1100 mm, stříbrná
Kód: F000899Detailní popis produktu
Stolová noha ocelová ⌀60mm s prstencovou přírubou a velkou boční stabilitou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.013 kg |
| EAN: | 8596492045305 |
| Barva: | Stříbrná |
| Povrchová úprava: | Lesklá |
| Výšková stavitelnost: | 8888 mm |
| Výška: | 1100 mm |
| Levelling: | 25 mm |
| Množství v krabici: | 4 |
| Profil nohy: | D60 mm |
| Strana katalogu: | 6.4 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
