Riex ER60 stolová noha s kruhovým adaptérem, H710 mm, matná černá
Kód: F000894Detailní popis produktu
Stolová noha ocelová ⌀60mm s prstencovou přírubou a velkou boční stabilitou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.021 kg |
| EAN: | 8596492045251 |
| Barva: | Černá |
| Povrchová úprava: | Matná |
| Výšková stavitelnost: | 8888 mm |
| Výška: | 710 mm |
| Levelling: | 25 mm |
| Množství v krabici: | 4 |
| Profil nohy: | D60 mm |
| Strana katalogu: | 6.4 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
