Riex ES40 horní kluzák bílý
Kód: F003385Detailní popis produktu
Horní kluzák pro plastové posuvné systémy ES40. Pro jedno křídlo nutno objednat 2 ks.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vložené dveře do 30 kg |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.263 kg |
| EAN: | 8596492075463 |
| Barva: | Bílá |
| Nosnost: | 10 kg |
| Materiál dveří: | Dřevo |
| Množství v krabici: | 1000 |
| Strana katalogu: | 12.28 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
