Riex ES44 sada kování pro vložené dveře černá (set pro 1 křídlo)
Kód: F003396Detailní popis produktu
Sada kování pro 1 křídlo. Kuličková ložiska pro lehký chod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vložené dveře do 30 kg |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.042 kg |
| EAN: | 8596492075548 |
| Barva: | Černá |
| Nosnost: | 30 kg |
| Materiál dveří: | Dřevo |
| Množství v krabici: | 100 |
| Strana katalogu: | 12.71 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
