Riex GA33 nábytková nožka D60, H150, eloxovaný hliník
Kód: F003029Detailní popis produktu
Hliníková nábytková noha s plastovou přírubou. Instalace na dno skřínky pomocí 4 vrutů. Noha má regulaci výšky o 15mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hliníkové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8596492059456 |
| Barva: | Eloxovaný hliník |
| Nosnost: | 300 kg |
| Výška: | 150 mm |
| Množství v krabici: | 40 |
| Nastavení výšky: | 8888 |
| Rektifikace: | Ano |
| Strana katalogu: | 5.26 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
