Riex GA35 nábytková nožka 40x40 mm, H60, kartáčovaný nikl
Kód: F002883Detailní popis produktu
Hliníková nábytková noha s plastovou přírubou. Instalace na dno skřínky pomocí 4 vrutů. Noha má regulaci výšky o 15mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hliníkové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.117 kg |
| EAN: | 8596492059234 |
| Barva: | Nikl |
| Povrchová úprava: | Broušená |
| Nosnost: | 120 kg |
| Výška: | 60 mm |
| Množství v krabici: | 100 |
| Nastavení výšky: | 8888 |
| Rektifikace: | Ano |
| Strana katalogu: | 5.27 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
