Riex GA38 nábytková nožka 80x80 mm, H60, eloxovaný hliník
Kód: F002893Detailní popis produktu
Hliníková nábytková noha s plastovou přírubou. Instalace na dno skřínky pomocí 4 vrutů. Noha nemá regulaci výšky, ale lze k ní dokoupit stavěcí šroub (+15mm) F010798.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hliníkové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.049 kg |
| EAN: | 8596492059333 |
| Barva: | Eloxovaný hliník |
| Nosnost: | 500 kg |
| Výška: | 60 mm |
| Množství v krabici: | 20 |
| Nastavení výšky: | 8888 |
| Rektifikace: | Ne |
| Strana katalogu: | 5.28 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
