Riex GA60 nábytková nožka D50, H150, eloxovaný hliník
Kód: F001898Detailní popis produktu
Hliníková nábytková nožka kulatá.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hliníkové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8596492043387 |
| Barva: | Eloxovaný hliník |
| Nosnost: | 150 kg |
| Výška: | 150 mm |
| Nastavení výšky: | 8888 |
| Rektifikace: | Ne |
| Strana katalogu: | 5.25 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
