Riex GA63 nábytková nožka D32, H100, eloxovaný hliník
Kód: F001899Detailní popis produktu
Hliníková nábytková nožka kulatá.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hliníkové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.119 kg |
| EAN: | 8596492043394 |
| Barva: | Eloxovaný hliník |
| Nosnost: | 150 kg |
| Výška: | 100 mm |
| Nastavení výšky: | 8888 |
| Rektifikace: | Ne |
| Strana katalogu: | 5.25 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
