Riex GA68 nábytková nožka 38x38 mm, H120, eloxovaný hliník
Kód: F001913Detailní popis produktu
Hliníková nábytková nožka hranatá.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hliníkové |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8596492043936 |
| Barva: | Eloxovaný hliník |
| Nosnost: | 500 kg |
| Výška: | 120 mm |
| Množství v krabici: | 100 |
| Nastavení výšky: | 8888 |
| Rektifikace: | Ne |
| Strana katalogu: | 5.24 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
