Riex GA78 nábytková nožka D22, H150, matná černá
Kód: F003060Detailní popis produktu
Designová hliníková nábytková nožka.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hliníkové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8596492044339 |
| Barva: | Černá |
| Povrchová úprava: | Matná |
| Nosnost: | 400 kg |
| Výška: | 150 mm |
| Nastavení výšky: | 8888 |
| Rektifikace: | Ano |
| Strana katalogu: | 5.23 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
