Riex GA88 nábytková nožka D38, H80, kartáčovaný nikl
Kód: F001902Detailní popis produktu
Hliníková nábytková nožka kulatá s regulací délky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hliníkové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8596492043844 |
| Barva: | Nikl |
| Povrchová úprava: | Broušená |
| Nosnost: | 500 kg |
| Výška: | 80 mm |
| Množství v krabici: | 100 |
| Nastavení výšky: | 8888 |
| Rektifikace: | Ano |
| Strana katalogu: | 5.24 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
