Riex GB88 nábytkové kolečko D75, plotnička 48x48 mm, měkčený běhoun, šedá
Kód: F000865Detailní popis produktu
Nábytkové kolečko s plotničkou pro skříňky jezdící na tvrdém povrchu (s měkčeným běhounem).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohledová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.94 kg |
| EAN: | 8596492060193 |
| Barva: | Šedá |
| Dynamická nosnost: | 8888 kg |
| Množství v krabici: | 100 |
| Průměr: | 75 mm |
| Statická nosnost: | 60 kg |
| Strana katalogu: | 5.4 |
| Typ běhounu: | Měkký |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
