Riex GC10 nábytkové kolečko D40, plotnička 42x42x2 mm, černá
Kód: F000839Detailní popis produktu
Nábytkové kolečko s plotničkou pro skříňky jezdící na měkčím povrchu (bez měkčeného běhounu).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohledová |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.13 kg |
| EAN: | 8596492024829 |
| Barva: | Černá |
| Dynamická nosnost: | 8888 kg |
| Množství v krabici: | 200 |
| Průměr: | 40 mm |
| Statická nosnost: | 30 kg |
| Strana katalogu: | 5.38 |
| Typ běhounu: | Tvrdý |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
