Riex GC10 nábytkové kolečko D50, plotnička 42x42x2 mm, šedá
Kód: F002326Detailní popis produktu
Nábytkové kolečko plastové pro tvrdé povrchy s ocelovou plotničkou 42x42mmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Pohledová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.276 kg |
| EAN: | 8596492025093 |
| Barva: | Šedá |
| Dynamická nosnost: | 8888 kg |
| Průměr: | 50 mm |
| Statická nosnost: | 40 kg |
| Strana katalogu: | 5.38 |
| Typ běhounu: | Tvrdý |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
