Riex GC46 nábytkové kolečko D40, pevné, šedá
Kód: F003001Detailní popis produktu
Nábytkové kolečko pevné s měkčeným běhounem (pro tvrdé podlahy) a kovovým uchycením osy. Rozteč otvorů pro montáž je 32mm. Barva běhounu je šedá.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.25 kg |
| EAN: | 8596492060704 |
| Barva: | Šedá |
| Dynamická nosnost: | 8888 kg |
| Množství v krabici: | 100 |
| Průměr: | 40 mm |
| Statická nosnost: | 95 kg |
| Strana katalogu: | 5.44 |
| Typ běhounu: | Tvrdý |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
