Riex GC48 nábytkové kolečko D45, měkčený běhoun, pevné, černá
Kód: F003007Detailní popis produktu
Nábytkové kolečko pevné s měkčeným běhounem (pro tvrdé podlahy), černé.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technická |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8596492060728 |
| Barva: | Černá |
| Dynamická nosnost: | 8888 kg |
| Množství v krabici: | 100 |
| Průměr: | 45 mm |
| Statická nosnost: | 60 kg |
| Strana katalogu: | 5.45 |
| Typ běhounu: | Měkký |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
