Riex GC50 nábytkové kolečko D25, plotnička 34x48 mm, měkčený běhoun, černá
Kód: F001697Detailní popis produktu
Nábytkové kolečko otáčecí s měkčeným běhounem a kovovým uchycením osy. Rozměr plotničky pro přišroubování je 34x47mm. Barva běhounu je šedá.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technická |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.054 kg |
| EAN: | 8596492025079 |
| Barva: | Černá |
| Dynamická nosnost: | 8888 kg |
| Průměr: | 25 mm |
| Statická nosnost: | 12 kg |
| Strana katalogu: | 5.45 |
| Typ běhounu: | Měkký |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
