Riex GC51 nábytkové kolečko D25, měkčený běhoun, pevné, šedá
Kód: F000857Detailní popis produktu
Nábytkové kolečko pevné pro skříňky jezdící na tvrdém povrchu (s měkčeným běhounem).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technická |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.586 kg |
| EAN: | 8596492024928 |
| Barva: | Šedá |
| Dynamická nosnost: | 8888 kg |
| Množství v krabici: | 800 |
| Průměr: | 25 mm |
| Statická nosnost: | 25 kg |
| Strana katalogu: | 5.46 |
| Typ běhounu: | Měkký |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
