Riex GC51 nábytkové kolečko D25, pevné, černá
Kód: F000856Detailní popis produktu
Nábytkové kolečko pevné pro skříňky jezdící na měkčím povrchu (bez měkčeného běhounu).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technická |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.284 kg |
| EAN: | 8596492024911 |
| Barva: | Černá |
| Dynamická nosnost: | 8888 kg |
| Množství v krabici: | 800 |
| Průměr: | 25 mm |
| Statická nosnost: | 25 kg |
| Strana katalogu: | 5.46 |
| Typ běhounu: | Tvrdý |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
