Riex GC51 nábytkové kolečko D30, měkčený běhoun, pevné, šedá
Kód: F000858Detailní popis produktu
Nábytkové kolečko pevné pro skříňky jezdící na tvrdém povrchu (s měkčeným běhounem).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technická |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.686 kg |
| EAN: | 8596492024935 |
| Barva: | Šedá |
| Dynamická nosnost: | 8888 kg |
| Množství v krabici: | 600 |
| Průměr: | 30 mm |
| Statická nosnost: | 30 kg |
| Strana katalogu: | 5.46 |
| Typ běhounu: | Měkký |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
