Riex GC51 nábytkové kolečko D30, plotnička 34x47x1,2 mm, měkčený běhoun, šedá
Kód: F000859Detailní popis produktu
Nábytkové kolečko s plotničkou pro skříňky jezdící na tvrdém povrchu (s měkčeným běhounem).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohledová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.791 kg |
| EAN: | 8596492024942 |
| Barva: | Šedá |
| Dynamická nosnost: | 8888 kg |
| Množství v krabici: | 500 |
| Průměr: | 30 mm |
| Statická nosnost: | 30 kg |
| Strana katalogu: | 5.46 |
| Typ běhounu: | Měkký |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
