Riex GC62 nábytkové kolečko D75, plotnička 65x95 mm, měkčený běhoun, brzda šedá
Kód: F001693Detailní popis produktu
Nábytkové kolečko otáčecí s měkčeným běhounem a kovovým uchycením osy. Rozměr plotničky pro přišroubování je 95x66mm. Barva běhounu je šedá.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technická |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.062 kg |
| EAN: | 8596492025055 |
| Barva: | Šedá |
| Dynamická nosnost: | 8888 kg |
| Množství v krabici: | 50 |
| Průměr: | 75 mm |
| Statická nosnost: | 70 kg |
| Strana katalogu: | 5.47 |
| Typ běhounu: | Měkký |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
