Riex GC64 nábytkové kolečko D75, plotnička 70x58 mm, měkčený běhoun, brzda, šedá
Kód: F001691Detailní popis produktu
Nábytkové kolečko otáčecí s měkčeným běhounem a kovovým uchycením osy. Rozměr plotničky pro přišroubování je 95x66mm. Barva běhounu je šedá.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Technická |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.061 kg |
| EAN: | 8596492025031 |
| Barva: | Šedá |
| Dynamická nosnost: | 8888 kg |
| Množství v krabici: | 50 |
| Průměr: | 75 mm |
| Statická nosnost: | 60 kg |
| Strana katalogu: | 5.48 |
| Typ běhounu: | Měkký |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
