Riex GC70 nábytkové kolečko D50, plotnička 50x50 mm, měkčený běhoun, brzda, transparentní hnědá
Kód: F000886Detailní popis produktu
Nábytkové kolečko s plotničkou pro skříňky jezdící na tvrdém povrchu (s měkčeným běhounem). Kolečko je vybaveno brzdou pro aretaci a zajištění nábytku proti posuvu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohledová |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8596492044421 |
| Barva: | Transparentní hnědá |
| Dynamická nosnost: | 8888 kg |
| Množství v krabici: | 80 |
| Průměr: | 50 mm |
| Statická nosnost: | 35 kg |
| Strana katalogu: | 5.4 |
| Typ běhounu: | Měkký |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
