Riex GF30 nábytkové kolečko D40, plotnička 42x42x1,5 mm, měkčený běhoun, černá
Kód: F000852Detailní popis produktu
Nábytkové kolečko s plotničkou pro skříňky jezdící na tvrdém povrchu (s měkčeným běhounem).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohledová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.997 kg |
| EAN: | 8596492058961 |
| Barva: | Černá |
| Dynamická nosnost: | 8888 kg |
| Průměr: | 40 mm |
| Statická nosnost: | 20 kg |
| Strana katalogu: | 5.39 |
| Typ běhounu: | Měkký |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
