Riex GI22 barová konzola, hranatá, šikmá, 38x38 mm, 200 mm, nerezová ocel
Kód: F001198Detailní popis produktu
Barová konzola s hranatým profilem šikmá. Vzdálenost mezi panely je 200mm. Do spodní desky se konzole šroubuje pomocí centrálního šroubu, do horní desky pak přírubou s vruty.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Barové konzoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.183 kg |
| EAN: | 8596492043349 |
| Barva: | Nerezová ocel |
| Tvar: | Hranatý |
| Výška: | 200 mm |
| Množství v krabici: | 36 |
| Rozměr: | 38x38 mm |
| Sklon: | Šikmá |
| Strana katalogu: | 9.18 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
