Riex GI35 ukončovací lišta na pracovní desky, levá, R0, H38, 600 mm, eloxovaný hliník
Kód: F001205Detailní popis produktu
Ukončovací hliníková lišta na pracovní desky. Montáž pomocí šroubů, nebo lepidla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lišty pro pracovní desky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.135 kg |
| EAN: | 8596492033784 |
| Barva: | Eloxovaný hliník |
| Hloubka pracovní desky: | 600 mm |
| Množství v krabici: | 200 |
| Poloměr hrany pracovní desky: | R0 mm |
| Strana katalogu: | 9.18 |
| Verze: | Levá |
| Výška pracovní desky: | 38 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
