Riex GI37 rohová spojovací lišta na pracovní desky, levá/pravá, R3, H38, 600 mm, eloxovaný hliník
Kód: F001203Detailní popis produktu
Rohová spojovací hliníková lišta na pracovní desky. Montáž pomocí šroubů, nebo lepidla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lišty pro pracovní desky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.183 kg |
| EAN: | 8596492033760 |
| Barva: | Eloxovaný hliník |
| Hloubka pracovní desky: | 600 mm |
| Množství v krabici: | 200 |
| Poloměr hrany pracovní desky: | R3 mm |
| Strana katalogu: | 9.17 |
| Verze: | Oboustranná |
| Výška pracovní desky: | 38 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
