Riex GL13 nastavitelný kluzák D48/H42, černá
Kód: F002005Detailní popis produktu
Plastový kluzák s nastavitelnou délkou. Potřebný otvor pro vsazení je 10mm. Součástí je černá krytka otvoru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rektifikační nožky nábytkové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.054 kg |
| EAN: | 8596492025499 |
| Nosnost: | 100 kg |
| Výška: | 42 mm |
| Množství v krabici: | 400 |
| Nastavení výšky: | 8888 |
| Strana katalogu: | 5.9 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
