Riex GL18 kluzák s hmoždinkou D50/H35, černá
Kód: F002998Detailní popis produktu
Plastový kluzák s kolíkem pro nasazení do otvoru ⌀13 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kluzáky bez rektifikace |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.34 kg |
| EAN: | 8596492060926 |
| Barva: | Černá |
| Nosnost: | 250 kg |
| Průměr: | 14,5 mm |
| Strana katalogu: | 5.15 |
| Typ upevnění: | Na vrut |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
