Riex GL23 kluzák s hmoždinkou D60/H20, černá
Kód: F002994Detailní popis produktu
Plastový kluzák s kolíkem pro nasazení do otvoru ⌀11,5 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kluzáky bez rektifikace |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.66 kg |
| EAN: | 8596492060964 |
| Barva: | Černá |
| Nosnost: | 250 kg |
| Průměr: | 13 mm |
| Strana katalogu: | 5.15 |
| Typ upevnění: | Kolíky |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
