Riex GM45 příborník do zásuvky 60 (530x430), stříbrná
Kód: F003451Detailní popis produktu
Plastový příborník do horních kuchyňských zásuvek. Rozměry mohou být snadno upraveny oříznutím nožem, nebo pilou. Hloubka příborníku je dostačující pro většinu typů 450mm dlouhých zásuvek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8596492073452 |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka skříňky: | 450 mm |
| Množství v krabici: | 25 |
| Strana katalogu: | 9.11 |
| Šířka skříňky: | 600 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
