Riex GM50 příborník do zásuvky 45 (385x490), stříbrná
Kód: F003445Detailní popis produktu
Plastový příborník do horních kuchyňských zásuvek. Rozměry mohou být snadno upraveny oříznutím nožem, nebo pilou. Hloubka příborníku je dostačující pro většinu typů 500mm dlouhých zásuvek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 8596492073391 |
| Barva: | Stříbrná |
| Hloubka skříňky: | 500 mm |
| Množství v krabici: | 25 |
| Strana katalogu: | 9.1 |
| Šířka skříňky: | 450 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
