Riex GM51 vklad do zásuvky pro talíře 80 (735x490), stříbrná
Kód: F003458Detailní popis produktu
Plastový vklad na talíře do spodních kuchyňských zásuvek. Rozměry mohou být snadno upraveny oříznutím nožem, nebo pilou. Hloubka příborníku je dostačující pro většinu typů 500mm dlouhých zásuvek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8596492073506 |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka skříňky: | 500 mm |
| Množství v krabici: | 20 |
| Strana katalogu: | 9.11 |
| Šířka skříňky: | 800 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
